تبلیغات
وبلاگ خبری فرهنگی تفریحی شهرستان خوروبیابانک - ساخت بیمارستان شهر خور از پیشرفت فیزیكی 47 درصدی برخوردار است.


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :مدیر وبلاگ
تاریخ:یکشنبه 5 تیر 1390-12:32

ساخت بیمارستان شهر خور از پیشرفت فیزیكی 47 درصدی برخوردار است.دکتر شیرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان به اتفاق تنی چند از معاونین خود و آقای دکتر حسنی نماینده مردم شهرستان خوروبیابانک و نایین و فرماندار محترم شهرستان خوروبیابانک از طرح های عمرانی و ساخت بیمارستان شهرستان خور بازدید به عمل آوردند. دکتر شیرانی در سخنانی اظهار داشت:
چارت سازمانی جذب نیروهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوروبیابانک تکمیل و مراحل جذب بقیه نیروها در حال انجام است و جذب نیروها از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط بومی این شهرستان انجام شده است . وی در ادامه گفت : از آرزوهای دیرینه مردم شریف شهرستان کویری و محروم شهرستان خوروبیابانک ساخت بیمارستان بوده که این مهم از مصوبات سفرهای استانی دور اول دکتر احمدی نژاد به استان اصفهان در دولت نهم بوده که این بیمارستان در زمینی به مساحت 10000 و زیربنای 3600 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 36 میلیون ریال در حال ساخت بوده و از پیشرفت 47 در صدی یعنی تا پایان مراحل سفت کاری و ابتدای نازک کاری است . وی افزود: با ساخت این بیمارستان پزشکان متخصص در رشته های مختلف به کار گرفته خواهد شد .
دکتر حسنی نیز اعتبار در نظر گرفته شده در بودجه سال 90  برای تکمیل این پروژه را مبلغ 5 میلیارد ریال در بودجه شهرستان عنوان كرد.
در این راستا آقای فیروزی فرماندار شهرستان بر تسریع در ساخت بیمارستان 32 تخت خوابی و تأمین پزشك متخصص تأكید كردند.
قابل ذكر است طی این سفر كلنگ مركز درمان بستر ده تخت خوابی شهر جندق نیز به زمین زده شد.
این مرکز در زمینی به مساحت 7560 و زیر بنای 5/1113 متر مربع و با اعتباری معادل سه میلیارد و سیصد و بیست میلیون ریال ساخته خواهد شد .در این مرکز ده تختخوابی ساخت قسمت های زایشگاه ، دندانپزشکی ، اتاق عمل سرپایی ، آزمایشگاه ، سونوگرافی ، داروخانه و اتاق های پزشکان متخصص خانواده و بهداشت محیط پیش بینی گردیده است.
نوع مطلب : خبر