تبلیغات
وبلاگ خبری فرهنگی تفریحی شهرستان خوروبیابانک - ره برداری از استخر شنای شهر خور در سال 91.


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :مدیر وبلاگ
تاریخ:جمعه 3 تیر 1390-15:44

ره برداری از استخر شنای شهر خور در سال 91.

در راستای اجرای اصل سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با هدف دسترسی حداكثری مردم به اماكن ورزشی جلسه ای رأس ساعت 11 صبح روز دوشنبه مورخه 30/3/90 در محل فرمانداری تشكیل گردید. در این جلسه جناب آقای فیروزی فرماندار شهرستان در خصوص ارتقای سطح سلامت و نشاط و شادابی شهرستان و هم چنین
دسترسی آسان و امن و رشد و توسعه ورزشی در جامعه برای آحاد مردم مطالبی را ایراد و افزودند:با توجه به اینكه شهرستان خوروبیابانك جزو مناطق گرم و خشك بوده و دمای هوا در فصل گرما گاهاً تا 45 درجه سانتیگراد نیز افزایش می یابد ساخت استخر شنا در شهر خور در دستور كار قرار گرفت و با پیگیر های مستمر اعتبارات لازم بدین منظور پیش بینی و اختصاص و عملیات ساخت آن آغاز گردیده و با توجه به پیشرفت خوبی كه در عملیات ساخت وجود دارد ان شاءالله برای سال 1391 قابل بهره برداری می باشد .
ایشان خاطر نشان كرد: با پیگیر های صورت گرفته ان شاءالله در آینده مراحل ساختمانی احداث دو سالن ورزشی در دو روستای پرجمعیت شهرستان آغاز خواهد شد.
فرماندار شهرستان در ادامه با توجه به استقبال بسیار خوب اهالی شهرستان ، گسترش و اشاعه ی ورزش همگانی را در سطح شهرستان مورد تأكید قرار داد.
سپس آقای محمودیان سرپرست اداره تربیت بدنی شهرستان خوروبیابانك مطالبی را پیرامون توجه بیشتر مسئولین به امر ورزش و استفاده از امكانات ورزشی و همچنین بیمه ورزشكاران بیان داشته و افزود: علیرغم وجود امكانات محدود ، در صورت تأمین محل مناسب و استفاده از فضاها و سالن های قابل استفاده در شهرها و روستاهای شهرستان با درخواست جوانان و شوراهای اسلامی ، اداره تربیت بدنی نسبت به تأمین وسایل مورد نیاز و تجهیزات درخواستی آن اقدام خواهد كرد .