تبلیغات
وبلاگ خبری فرهنگی تفریحی شهرستان خوروبیابانک - از جاده انصاف خارج نشویم!(انتخابات مجلس)


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :مدیر وبلاگ
تاریخ:دوشنبه 9 خرداد 1390-01:21

از جاده انصاف خارج نشویم!(انتخابات مجلس)

همان طور که می دانیم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی  در اسفندماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می گردد.با اعلام تاریخ  دقیق برگزاری انتخابات توسط وزارت کشور می توان گفت که شمارش معکوس برای برگزاری انتخابات آغاز شده است . گرچه به عقیده برخی هنوز کمی زود است که درباره کاندیداها و گزینه های احتمالی صحبت کنیم ولی به هر حال بحث های انتخاباتی در بین مردم و شب نشینی ها شروع شده و همچنین خیلی از نامزدها به شیوه هایی کارهای تبلیغاتی خود را آغاز کرده اند. در این مورد می توان به جرات گفت که یکی از فضاهایی که می توان در آن به بحث و تبادل نظر پرداخت به گونه ای که مفید واقع شود فضای مجازی و سایت ها و بلاگ های شخصی می باشد که خوشبختانه در شهرستان ما جای پای خود را به خوبی باز کرده است.

اگر نگاهی به وبلاگ های شهرستان بیندازیم می بینیم که برخی از وبلاگ ها در این مورد مطالبی را در وبلاگ خود درج نموده اند که در جای خود جای بسی خوشحالی دارد که این عزیزان به فکر رشد و پیشرفت و بهبود وضع شهرستان خود هستند  و به قول معروف درد مردم دارند.

به نظر من هم کار خوبی است که از همین الان در مورد انتخابات و مشکلات و نیاز ها بحث کنیم چون به هر حال اگر بخواهیم یک شخص اصلح را انتخاب کنیم باید از همین الان کار را شروع کنیم که شاید در ایام انتخابات به خاطر جوی که بر جامعه حاکم می شود نتوان کاری کرد.

طبیعی است که هر گروهی که خواستار تغییر باشد برای بیان نیاز به تغییر به نقد وبیان عیب ها وکاستی های وضع موجود می پردازدکه این اگر همراه با ارائه راه کار باشد نه تنها مشکلی ندارد بلکه خیلی مفید هم خواهد بود.

اما نکته ای که همه ما همیشه باید رعایت کنیم این است که سعی کنیم از جاده انصاف خارج نشویم و انتقاد ها و بحث های ما جنبه شخصی و از روی کینه  و همراه با دروغ و تهمت نباشد که اگر این شد علاوع بر اینکه باید در پیشگاه خدای متعال پاسخگو باشیم در رسیدن به هدف دنیوی نیز نتیجه ای حاصل نمی شود  و اتفاقا تجربه ثابت کرده است که تخریب غیر منصفانه و از روی غرض ورزی نتیجه عکس داده است.

لذا از کلیه دوستان وبلاگ نویس به ویژه عزیزانی که اخیرا مطالبی را منتشر کرده اند خواهش دارم که این جنبه قضیه را نیز در نظر داشته باشند و در نوشتن مطالب خود از هر گونه توهین و نقد غیر منصفانه خود داری کنند. همچنین در آینده که احتمالا بحث های انتخاباتی بین وبلاگ ها و سایت های شهرستان بسیار داغ می شود از همه دوستان انتظار می رود این فضای صمیمی را حفظ نموده و علاوه بر بالا بردن قدرت تحمل خود از هرگونه توهین به دوستان دیگر بپرهیزند.

این اولی مطلب انتخاباتی خوربلاگ بود.هدف همه ما بهبود وضع است امیدوارم با کمک همدیگر و با رعایت اصول اخلاقی بتوانیم برای پیشرفت شهرستان کاری را که از دستمان بر می آید انجام دهیم.

منتظر مطالب انتخاباتی بعدی خوربلاگ باشید.

نوع مطلب : عمومی