تبلیغات
وبلاگ خبری فرهنگی تفریحی شهرستان خوروبیابانک - دومین دوره مسابقات شترسواری در روستای توریستی مصر برگزار شد.


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :مدیر وبلاگ
تاریخ:شنبه 2 بهمن 1389-12:34

دومین دوره مسابقات شترسواری در روستای توریستی مصر برگزار شد.

پیام خور:

در این دوره از مسابقات كه در سه مرحله برگزار شد آقای رضا داوری از شهر خور مقام نخست را كسب كرد و آقای مجید افضل و قاسم حیدری از روستای مصر به ترتیب مقامهای دوم و سوم را كسب كردند.

به نفرات اول تا سوم این مسابقات ضمن اعطای نماد یادبود این دوره از مسابقات مبلغ 1800000 ریال اهدا شد كه سهم نفر اول 700هزار ریال ، نفر دوم 600 هزار ریال، و نفر سوم 500 هزار ریال بود.

در پایان این مسابقات جناب آقای اسدی دبیر هیات ورزشهای عشایری ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین و اهالی شهرستان خوروبیابانك هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد نشاط و شادابی برای خانواده ها دانست و اعلام كرد كه برگزاری این برنامه در این فضا مصداق سخن مقام معظم رهبری میباشد كه فرمودند با ورزش همگانی نشاط و شادابی را بین مردم به ارمغان بیاورید.

در ادامه جناب آقای حسن فیروزی فرماندار محترم شهرستان خوروبیابانك ضمن عرض خیر مقدم محضر میهمانان محترم و تشكراز آقای خدابخش به خاطر برگزاری دومین دوره این مسابقات در شهرستان خوروبیابانك افزودند با لطف وعنایت جناب آقای خدابخش انشاالله در ایام مبارك دهه فجر سالنهای ورزشی شهر خور و جندق افتتاح خواهند شد و با كمك های ایشان انشاالله مصوبات دور سوم سفر هرچه زودتر عملیاتی بشود.

آقای فیروزی در ادامه افزودند جناب آقای خدابخش قول احداث زمین چمن مصنوعی را در شهر خور داده اند و ما هم منتظریم كه انشاالله با لطف و عنایت ایشان این كار عملیاتی بشود. آقای فیروزی خطاب به آقای نوربخش افزودند انشاالله با لطف وعنایت حضرتعالی بتوانیم زیرساختهای این گونه مسابقات را برای ایجاد نشاط و شادابی مردم در این شهرستان در سطح ملی و بین المللی آماده كنیم و با عنایت حضرتعالی و فدراسیون روستایی و عشایری انشاالله این كار عملیاتی بشود. وی در پایان از حضور همه میهمانان و اصحاب رسانه و اهالی روستای زحمتكش مصر تشكر و قدردانی كردند.

درپایان نیز جناب آقای جعفری ریاست فدراسیون ورزشهای روستایی عشایری از مساعدتهای مدیركل تربیت بدنی استان و آقای اسدی و آقای فیروزی و سایر مسئولین تشكر و قدردانی كردند و افزودند كه انشاالله سومین دوره این مسابقات را در سال آینده با هماهنگی اداره كل تربیت بدنی استان و دعوت از سایر استانها در سطح گسترده تری در همین محل برگزار خواهیم كرد تا ضمن معرفی جاذبه های گردشگری استان اصفهان بویژه جاذبه های گردشگری روستای مصر شاهد پویایی و بالندگی ورزش روستایی به یمن حمایتهای دولت محترم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی باشیم. 

    

نوع مطلب : خبر