تبلیغات
وبلاگ خبری فرهنگی تفریحی شهرستان خوروبیابانک - فرصتی که از دست رفت!


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :مدیر وبلاگ
تاریخ:جمعه 24 دی 1389-20:35

فرصتی که از دست رفت!

شما نیز حتما تاکنون از سفر وزیر محترم جهاد کشاورزی به شهرستان با خبر شده اید .سفری که بنابر آنچه اعلام شده است به منظور بازدید از طرح های كشاورزی در دست اجرا خصوصاً طرح بزرگ اصلاح و باززنده سازی نخیلات كه در اثر سرمای شدید زمستان سال 86 به طور كامل از بین رفته بود به انجام شده است.

دکتر خلیلیان از محل تل سرچشمه پروژه بازسازی نخیلات را بازدی کردند که در این محل رییس شورای شهر خور جناب آقای موسوی ضمن عرض خوش آمد گویی به وزیر محترم جهاد كشاورزی و تشكر و سپاسگزاری از مسئولین محترم استانی و شهرستانی و تمامی دست اندركاران طرح به جهت اجرای این پروژه بزرگ توضیحاتی در خصوص ایرادات و مشكلات طرح كه كشاورزان با آن مواجه هستند خدمت جناب اقای دكتر خلیلیان ارائه نمودند.

در این سفر مسئولین شهرستان وزیر را همراهی نموده و گزارش کارهای انجام شده در این زمینه را ارائه کردند. تعداد کمی از کشاورزان نیز حضور داشتند.  اما ...

اما به نظر می رسد مردم از بی خبر بودن از این سفر و عدم اطلاع رسانی مسئولین ناراحت هستند که به نظر می رسد حق دارند. چرا مردم  از این سفر بی اطلاع ماندند؟ مسئولین ما از چه موضوعی نگران بودند؟

چه خوب بود که مسئولین کشاورزان  را از این سفر از قبل با اطلاع می کرند تا آن ها بتوانند به صورت مستقیم مشکلات خود شان را با وزیر در این زمینه مطرح کنند و چه بهتر می شد  که اگر از وزیر محترم در مکانی مانند مسجد النبی  برای سخنرانی دعوت می شد تا مردم عادی نیز بتوانند با وزیرشان که نماینده رییس جمهور می باشد دیداری داشته باشند و سخنان و مشکلاتشان را از این طریق به گوش رییس جمهور برسانند .به خصوص در این روزها که بحث هدفمندسازی یارانه ها نیز مطرح است مردم می توانستند سئوالات و ابهامات خود را مطرح و وزیر نیز در این زمینه توضیح می دادند.

گفتنی است که به نقل از وبلاگ پیام خور حتی حجت الاسلام شیخی  امام جمعه محترم شهر فرخی نیز در خطبه های نماز جمعه این شهر به این موضوع اشاره کردند .ایشان ضمن اشاره به سفر وزیرجهاد کشاورزی در روز پنجشنبه به این شهر اعلام کردند که سفر آقای خلیلیان وزیر کشاورزی و دکتر حسنی نماینده محبوب شهرستانهای نایین و خوروبیابانک به منطقه وشهر فرخی جهت بازدید از کشت خوان و بررسی مشکلات از نزدیک برنامه ریزی شده بود. ولی بعضی از مهندسان و افراد خاص در پی پیشبرد اهداف و بر نامه های خاص خود بودند و کشاورزان را اجازه ندادند که آنطور که باید مستقیم با وزیر صبحت کنند و مشکلاتشان را بیان نمایند.

 به هر حال این دیدار فرصتی بود که مردم محروم شهرستان خور از آن محروم شدند.

کوتاهی از وزیر بوده یا از مسئولین خودمان نمی دانم ولی مردم از مسئولین خودمان گله دارند.

امید است که مسئولین ما در آینده از این فرصت ها بهتر از این استفاده کنند.

نوع مطلب : عمومی