تبلیغات
وبلاگ خبری فرهنگی تفریحی شهرستان خوروبیابانک - مدیر وبلاگ جیدان بالاخره اشتباهات خود را پذیرفت


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :مدیر وبلاگ
تاریخ:یکشنبه 5 دی 1389-18:40

مدیر وبلاگ جیدان بالاخره اشتباهات خود را پذیرفت

همان طور که اطلاع دارید مدیر وبلاگ جهاد علمی دانشجویان خور در ماه گذشته متاسفانه مطالبی را در  این وبلاگ  درج نموده بود که موجب ناراحتی بسیاری به خصوص دانشجویان شهر و کسانی که وی آن ها را مورد خطاب قرار داده بود شد که حتی طبق شنیده ها  کار به شکایت و دادگاه نیز کشیده شد. بازدیدکنندگان این وبلاگ در نظرات خود مطالب ایشان را نقد و تندروی خوانده بودند و خواهان اصلاح آن شده بودند همچنین خوربلاگ نیز در این مورد مطلبی را منعکس نمود. به هر حال اکثر دانشجویان با انتقادات این وبلاگ مخالف بودند. آقای مولوی بالاخره پس از مدتی اصرار بر عقاید خود اشباه خود را پذیرفته و در مطلبی عذرخواهی نموده است.

خوربلاگ ضمن تشکر از آقای مولوی به خاطر جرات پذیرش اشتباه به  ایشان تبریک گفته و آرزوی موفقیت برای این دوست عزیز خود را دارد. در ضمن از عزیزانی هم که مورد نقد و یا توهین قرار گرفته شده اند تقاضا داریم بزرگی نموده  و ایشان را که یکی از بهترین و فعال ترین نخبه های شهر می باشند با لطف خود ببخشند که بخشش از بزرگتران است.

در ادامه مطلب ایشان را می خوانیم:

 

بسمه تعالی

سلام علیکم

چندی پیش در این وبلاگ شاهد مطالب و متونی بودید که در ارتباط با دبیرستان و مسایل دانش آموزان از طرف بنده مطرح شده بود.

به خاطر اشتباهاتی که در این متون بود و کدورتهایی که پیش آمد، از مدیر و کادر زحمتکش دبیرستان عذرخواهی می نمایم.

موضوع اصلی این نوشته ها نگرانی هایی است که در رابطه با کمبود نیروی انسانی متخصص و مجرب در شهرستان وجود دارد و درد مشترکی است و البته می پذیرم که با طرح مسایلی فرعی و سبک از طرف اینجانب این مباحث اصلی به کناری رانده شد و دوباره از همه عذر می خواهم./

با وجود امکانات فراوان که برای تحصیل دانش آموزان فراهم شده است و حضور دبیران زحمتکش و مربیان دلسوز متاسفانه تعداد ورودی های دانش آموزان ما به دانشگاههای روزانه و دانشگاههای بزرگ کشور خیلی کم است و بنابراین تأمین نیروهای متخصص ما در آینده تحت الشعاع قرار می گیرد و این دغدغه جدی ماست.

مجموعه آموزش و پرورش و مربیان ما، مجموعه ای توانمند و دارای تجارب چندین ساله هستند، همین طور مدیریت محترم و کادر دبیرستان و اصلا به همین جهت ایشان مورد خطاب قرار گرفتند و از ایشان درخواست پیگیری و رفع مشکل شد ؛

«تو را تحمل آزار ما بباید بود      که هیچ کس نزند بر درخت بی بر سنگ»

و امیدوارم که رشته محبت بنده و دبیرستان در پی نقدی که از روی دلسوزی مطرح شد و نه با قصد تخریب دوباره پیوند بخورد و این عذرنامه در نظر ایشان مقبول افتد که :

«من رشته محبت تو پاره می کنم           شاید گره بخورد به تو نزدیکتر شوم»

با تمام دل آرزو داریم شاهد موفقیت دانش آموزان  با استعداد و کوشای این مرز و بوم و راهیابی این عزیزان به دانشگاههای معتبر و بزرگ و سربلندی شهرستان باشیم.

و من ا... التوفیق

 

نوع مطلب : خبر