تبلیغات
وبلاگ خبری فرهنگی تفریحی شهرستان خوروبیابانک - جیدان نوشت:


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :مدیر وبلاگ
تاریخ:پنجشنبه 13 آبان 1389-17:44

جیدان نوشت:

جیدان:

شنیده ایم تمام تصمیم گیری های خور برای تمام مسایل و زمینه های گوناگون توسط تعداد افراد محدودی انجام می شود و یا تحت تأثیر نظر اینان قرار می گیرد.

خب ، اتفاقا اینکه خیلی خوب است ما دنبال افرادی هستیم که تمام خور دستشان باشد و از عهده همه کار برآیند که عوض سر و کله زدن با همه مسئولین با همین دو سه نفر وارد مذاکره شویم.

مشکل کم نداریم که حلش کنند؛

- مدیریت افتضاح پتاس تقصیر کیست؟ بیان خودشان را توی این زمینه نشان بدهند و قضیه را حل کنند. ما ازشان سؤال داریم. راه حلشان چیست؟ هرجا زورشان می رسد وارد عمل نشوند هرجا نیاز است، بیایند! ظاهرا هیچ کدام از مسئولین در این زمینه نمی توانند کاری بکنند و این امر روی زمین مانده است و دستان با کفایت ایشان را می طلبد!

- قبل از این هم این موضوع مطرح بود که این همه سنگ (سرمایه معدنی) که دارد از شهرستان خارج می شود، چه کسی مسئول جلوگیری از خروج این سرمایه است؟ مردم عادی که نمی توانند در این زمینه کاری بکنند! این کار از دست افراد خاصی بر می آید!

- مسئله بعدی، مسئله دبیرستان های ماست!؟ شاید شما در جریان نباشید ولی وضعیت آموزشی ما افتضاح است. می دانید در دبیرستان ما دارد قتل انفس صورت می گیرد!  

/بأی ذنب قتلت/

هیچ مرگی بدتر از مرگ اندیشه و استعداد نیست! و در دبیرستانهای ما دارد این اتفاق می افتد. همش هم تقصیر دبیرستان نیست. تقصیر این دو سه نفر هم هست. اینان که طراحان نقشه های استراتژیک منطقه اند، از این مسئله استراتژیکتر داریم؟!  وقتی  وارد دبیرستان خور می شوم می بینم این مسئول سپاه ما از جنگ نرم هیچ چی سرش نمی شود وگرنه نمی گذاشت کار به اینجا برسد! مسئله دبیرستان های ما مسئله مهمی است و کاری برای آن نشده است! مسئله امنیت شهرستان است! مسئولین قوی و با کفایت شهرستان را برای آینده از کجا می خواهند استخراج کنند؟ موج مشکلات آینده شهرستان را چگونه می خواهند حل کنند؟ در دنیای رو به پیشرفت امروز با مسایل جدید پیش رو  چگونه و با چه طرح و نیرویی می خواهند شهرستان را به روز کنند؟  

- ....

از این به بعد تمام نیازها و کمبودهای شهرستان را از اینان مطالبه می کنیم.  اتفاقا خیلی هم خوب شد. چهار نفر قدر پیدا کردیم که سرشان به تنشان بیرزد، تمام کارها در مشتشان باشد و تمام تقصیرها را به گردن بگیرند!


نوع مطلب : عمومی