تبلیغات
وبلاگ خبری فرهنگی تفریحی شهرستان خوروبیابانک - دانش آموزان اردیبی قربانیان اتاق فکر مسئولین آموزش وپرورش شهرستان خوروبیابانک


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :مدیر وبلاگ
تاریخ:شنبه 1 آبان 1389-18:20

دانش آموزان اردیبی قربانیان اتاق فکر مسئولین آموزش وپرورش شهرستان خوروبیابانک

اردیب نگین کویر در مطلبی انتقادی نسبت به عملکرد اداره آموزش و پرورش خور در مورد مدرسه ابتدایی این روستا مطلب زیر را منتشر کرده است :

قبل از این مطلب منم یه درخواست از مسئولین این اداره داشته باشم و  آن این که اگر  تابلوی سردر اداره را که هنوز  با عنوان اداره آموزش و پرورش منطقه خوروبیابانک می باشد را عوض کنند بد نیست!.  

در مورد این مطلب نیز به نظر بنده نیز این اقدام اصلا درست نبوده و موجب ضربه خوردن دانش آموزان این روستای خوب  شهرستانمان خواهد شد. و نمی شود به بهانه کم بودن تعداد دانش آموزان یک مدرسه آن ها را از حق طبیعی خود محروم ساخت . خوربلاگ نیز از آقای امراللهی که به دلسوزی و حسن نیت ایشان هیچ شکی نیست درخواست اصلاح  و رفع این مشکل را دارد.

امام مطلب وبلاگ اردیب نگین کویر:

مدرسه ابتدایی روستای  اردیب با وجود داشتن دانش آموز در تمامی پایه های اول تا پنج ابتدایی از ابتدای سال تا کنون با دو معلم اداره می شد که متاسفانه از دو روز پیش یکی از معلم ها به نام آقای یزدانی را به روستای چاهملک منتقل نموده اند و با وجود اعتراض اولیای دانش آموزان نسبت به این مساله، مسولان آموزش و پرورش خور اعلام نموده اند که به دلیل دانش آموز کم، مدرسه با یک معلم(شما بخوانید مدیر،ناظم،آبدارچی و...) باید اداره شود!!!

جناب آقای امراللهی

به کدامین گناه دانش آموزان اردیبی باید قربانی سوء مدیریت شما باشند شما که در تامین نیرو ومدیریتتان   کوشانیستید جناب مسئول   تکیه زدن بر مسند ریاست به چه ارزشی   ؟؟؟؟؟چرا دانش آموزان ؟؟؟چرا روستا ی فرهنگی پرور اردیب ؟؟؟یک روستا با ١٢ دانش آموز، روستای دیگر با ١٧ ذانش آموز، شهر خور با ١٠  دانش آموز و... دارای دو معلم و کلیه امکانات هستند و فقط اردیب با ١۶ داشن آموز فقط یک معلم که او باید هم مدیر باشد و هم ناظم و هم مستخدم و هم معلم و هم...!!!!این کجایش عدالت است؟؟؟ هیهات من الذله ؟؟؟چرا پاسخگوی اذهان عمومی نیستید؟؟؟؟مدرسه را فروختید  حال کلید پروژ جدید را زدید؟؟بگذارید نتیجه آن باربیاید بعد...

مگر مدرسه روستای  اردیب دارای پست اداری نیست ؟چگونه باانتقال آقای ایزدی موافقت کردید ؟؟چه کسی جواب گوی دانش آموزان اردیب باید باشد ؟؟چرادنش آموزان راقربانی می کنید ؟به کدامین گناه باید چوب ندانم کاری وناصوابی تصمیمات شما را بخورند؟باچه ضوابطی با یک موافقت انتقال با آینده این دانش آموزان بازی می کنید چگونه جسارت چنین کاری را به خود می دهید ؟روستایی که از دهه ٣٠ دارای آموزگارو مدرسه بوده واز روستاهای اطراف برای درس خواندن به آنجا می آمدند بایدصحنه تاخت و تاز تصمیمات نادرست اتاق فکر شما قرار گیرد .روستایی که افتخاردارداولین رئیس آموزش و پرورش خوروبیابانک پس از انقلاب(مرحوم ثابت ثابتی ) رادرمنطقه داشته  باید چنین روزهایی را درک کند .آقای امراللهی مجالی نیست لطفا زودتربفکر افتاده و موضوع را سامان دهید .والدین دانش آموزان مدرسه ابتدایی دبستان شهید دکتر حسینی تصمیم گرفتند از رفتن دانش آموزان به مدرسه جلوگیری نمایند تا مشکلشان حل شود.

سخنی با فرماندار محترم

 جناب آقای فیروزی شما نماینده رئیس جمهور محترم ،خادم ملت جناب دکتر احمدی نژاد هستید کسیکه پرچمدار عدالت محوری و خدمت به مستضعفان  است لذا خواهشمنداست نسبت به موضوع مدیریت صحیح اعمال نمایید به داد دانش آموزان اردیبی  قربانیان این سوء مدیریت برسید .

خدایا چنان کن سر انجام کار             توخشنودگردی ومارستگار       

  

نوع مطلب : خبر